ООО "ЭТИН"
Основано в 1996 г.
ЭлектроТехнические
Инновации Науки

WWW.OBOGREEM.COM.UA

Консультации. Экспертиза.
Разработка ТЗ. Проектирование.
Составление Смет. Комплектация.
Монтаж. Обслуживание. Ремонт.

с 10:00 до 16:00   /               /   +38 044 227 40 48   /   +38 096 819 11 88

> > > > > > Перечень разнообразных проектов реализованных в Украине начиная С 2004 Года < < < < < <

 

Главная
Обратно

Anze Україна

 

Где купить Теплонакопитель?

 

Теплонакопитель Anze Тепловой накопитель

 

Что такое электрический Накопитель тепла?

 

ЦЕНА НА КАБЕЛЬ

 

Ответы на часто задаваемые вопросы по теплым полам

 

Заказать Теплоаккумулятор

 

 

Електричні теплові накопичувачі тепла, теплонакопичувачі Anze статичні та динамічні акумулятори тепла

Anze Теплонакопичувач Китай Київ, Накопичувач тепла Anze Electric Heating System

Anze сьогодні - провідний бренд систем опалення Китаю

 

Anze Electric Heating System вже понад 20 років займається дослідженнями та розробками в царині систем опалення, а також має великий потенціал у секторі електричних нагрівальних пристроїв та їх використання.

Системи підігріву підлоги: нагрівальні мати, нагрівальні кабелі, термостати, нагрівальні килимки з алюмінієвої фольги, легкі системи опалення.

Сантехніка: обігрів дзеркал, сушки для рушників.

Електричні обігрівачі: теплонакопичувачі, конвектори.

Системи обігріву від ожеледі та промислового нагріву: нагрівальний кабель, саморегулюючий кабель, двожильний кабель.

 

Anze AZDX Статичний теплонакопичувач

 

Anze AZDX Ціна лише від 235 євро за 0,8 кВт

 

Теплонакопичувачі Anze використовують для обігріву або опалення спалень, ванних кімнат, кімнат для переговорів, аудиторій для лекцій та класних кімнат, виставкових залів, складів, залів очікування аеропортів, холів готелів. Ціна довідкова.

Зразки використання теплонакопичувачів Anze для обігріву або опалення спален, ванних кімнат, кімнат для переговорів, аудиторій для лекцій та класних кімнат, виставкових залів, складів, залів очікування аеропортів, холів готелів

Використання сучасних статичних та динамічних теплонакопичувачів Anze для системи електроопалення осель та офісів

Теплонакопичувач Anze – це електричний опалювальний пристрій для нагріву повітря. Тепловий накопичувач акумулює тепло отримане під час дії нічного або низького тарифу на електроенергію. Під час дії низького тарифу, на приклад з 23 до 7 години, система електроопалення на теплонакопичувачах автоматично підключається до електричної мережі та починає накопичувати тепло. Звісно, за такого тарифу вночі, електроенергія майже дешева. А якщо Ви використовуєте систему теплоакумуляційного електроопалення, то можна заощадити значну суму власних грошей. Головне, обмежити споживання енергії для системи теплоакумуляційного електроопалення в піковий період споживання енергії.

 

За цей проміжок часу, під час дії низького нічного тарифу на електроенергію, в системі електроопалення яка складається з тепло накопичувачів Anze, накопичується достатня кількість теплової енергії для опалення приміщення без подальших витрат електроенергії протягом дня. Автоматичне керування тепловими накопичувачами дає можливість точно та швидко регулювати температуру повітря у приміщенні. За зміни погодних умов теплонакопичувач автоматично змінює необхідний час на накопичення теплової енергії, підтримуючи бажану комфортну температуру в приміщенні без додаткового використання електроенергії. Тепло до оселі потрапляє завдяки природної, без використання електроенергії або примусової за допомогою вбудованого вентилятора, конвекції.

 

Пам’ятайте що електрична енергія один з найдорожчих ресурсів. За такої причини використовувати пряме, без акумуляції, електроопалення є економічним шкідництво для вашого гаманця. Встановлення системи теплових накопичувачів займає мінімум часу та додаткових витрат, а головне система не потребує спеціального обслуговування.

Теплонакопичувач Anze сьогодні є одним з най економічних та надійних з засобів електроопалення. Економія витрат на опалення завдяки теплокопичувачам досягається за рахунок різниці тарифів на вартість електричної енергії вдень та вночі.

Вночі тариф дешевший за день на близько 50 ÷ 75%.

В системі електроопалення теплонакопичувачами існує єдине обмеження не можна накривати теплові накопичувачі, наприклад сушити на них одяг.

 

Придбавши теплонакопичувачи Anze, Ви витратите не набагато помітну суму, порівняно з придбання звичайних електроконвекторів, але за рахунок економії грошей за використану електроенергію, таке обладнання поверне ваші кошти за 2 ÷ 3 роки (залежно від типу споживача та площі приміщення). Теплонакопичувачі має сенс використовувати в системі електроопалення тільки за багатарифного обліку електроенергії або за ринковими цінами на електрику, оскільки вночі тариф дешевший на 60%. Економія за такого електроопалення приміщень може складати понад 60%, тому що Ви опалюєте будинок цілодобово, використовуючи дешеву електроенергію всього лише до восьми (8) годин на добу.

Порівняння витрат для різних систем опалення у цінах 2020 рік Січень Київ Побутовий споживач

Опис Централізоване
опалення
Електричний котел
або конвектори
Теплонакопичувач

Акумулятор тепла

Теплонакопичувач

Акумулятор тепла

 Ціна енергоресурсу

1 654 грн/Гкал 1,68 грн/кВт∙ч 0,84 грн/кВт∙ч 2-х Зон 0,672 грн/кВт∙ч 3-х Зон

 Витрати енергоресурсу
 на 100 м²
, у місяць

3 Гкал 3 524 кВт∙ч 3 524 кВт∙ч 3 524 кВт∙ч

 Розрахунок витрат у гривнях

3 x 1 654 1,68 x 3 524 1,68 x 0,5 x 3 524 1,68 x 0,4 x 3 524
 Ваші витрати
 на опалення на місяць
4 962 5 920 2 960 2 368

Сучасні теплонакопичавачі Anze накопичивачі тепла для будику та офісу в інтер’єрі

Сучасний динамічний теплонакопичувач Anze накопичувач тепла для будинку та офісу в інтер’єріСучасний статичний теплонакопичувач Anze накопичувач тепла для будинку та офісу в інтер’єрі

Як теплонакопичувач Anze працює або який загальний принцип дії?

У середині повітронагрівальних теплових накопичувачів розміщуються блоки великої теплоємності, які вночі за дешевим тарифом нагріваються до 650 ÷ 750°. Завдяки термоізоляції, яка знаходиться під корпусом теплового накопичувача, у середині теплонакопичувача зберігається висока температура, а зовнішні стінки нагріваються до безпечним 65 ÷ 85°С. Тепло зберігається майже без втрат та повільно, дозовано передається приміщенню.

За першого варіанту системи опалення на статичних теплонакопичувачах Anze після того, як закінчується період нічного тарифу – тепловий накопичувач припиняє використання електроенергії для накопичення тепла, автоматично відкриваються заслінки та до приміщення подається тепле повітря природною або примусовою конвекцією.

Другий варіант системи електроопалення на динамічних теплонакопичувачах Anze здійснюється за допомогою вбудованих вентиляторів, потужністю близько 20 Вт. В приміщенні встановлюється терморегулятор, на якому виставляють необхідну температуру системи у приміщенні. Контролер автоматично регулює подачу теплого повітря.

Необхідну потужність теплового накопичувача розраховується на приклад емпірично для нових квартир після 2018 р. 1 кВт встановленої потужності на 9 ÷ 10 м² площі приміщення зі стелею до 3-х метрів (з тепловтратами до 60 Вт на м²) або за тепловтратами коли система опалення повинна компенсувати тепловтрати приміщення (такий вибір є бажаним).

Якщо у вас офісне приміщення, то в системі опалення можливо використати меншу потужність за причини того що у офісі працівники знаходяться часто лише з ранку 9 години та до вечора 18 години.

На суботу та неділю або ж за вашої відсутності на декілька днів, системі електроопалення встановлюють мінімальну температуру нагріву приміщень, наприклад до 14 ÷ 16°С адже немає сенсу платити зайве.

Для ще більшої економії можна запрограмувати реле часу на автоматичне ввімкнення системи електроопалення в певний день та проміжок часу. Або найпростіший варіант вручну вмикати теплонакопичувач на обігрів приміщення за годин нічного тарифу.
Система електроопалення розрахована так, щоб теплоємність теплового акумулятора повністю задовольняла потреби споживача в теплі протягом доби.

Елементи дизайну статичного теплонакопичувача Anze AZDX

Елементи дизайну статичного теплонакопичувача AnzeAnze AZDX Статичний теплонакопичувач

Особливості роботи енергозберігаючих теплонакопичувачів Anze в системах електропалення (динамічних та статичних).

 1. Теплонакопичувачі накопичують достатньою кількість тепла під час дії дешевого нічного тарифу та віддають його протягом доби
 2. Теплонакопичувачі дають змогу істотно знизити витрати на електроопалення завдяки використанню нічного тарифу
 3. Мобільна конструкція теплонакопичувачів дає змогу за потреби використовувати теплові накопичувачі для обігріву різноманітних приміщень
 4. В системі електроопалення на теплових накопичувачах відсутня загроза отруєння продуктами горіння.
 5. Теплові накопичувачі безпечні та над прості в експлуатації
 6. Теплові накопичувачі не вимагають спеціального обслуговування та додаткових складних монтажних робіт при установці
 7. Система електроопалення на тепло накопичувачах має високу надійність та довговічність.
 8. Теплові накопичувачі мають регулювання накопичення тепла
 9. Динамічні теплонакопичувачі працюють майже безшумно
 10. Максимальна температура поверхні Теплових накопичувачів 65 ÷ 85˚C
 11. Строк експлуатації теплонакопичувачів сягає понад 30 років

Вимоги до монтажу статичного теплонакопичувача Anze AZDX

Вимоги до монтажу статичного теплонакопичувача Anze AZDX

Особливості та переваги теплонакопичувачів Anze

 1. Швидка окупність системи електроопалення на теплонакопичувачах
 2. Можливість установки електроопалення на теплонакопичувачах в будь-яких будівлях без необхідності ремонту
 3. Безпечність роботи системи електроопалення на теплонакопичувачах
 4. Не потрібне окреме приміщення для їх установки як для газового котла
 5. Простота установки системи електроопалення на теплонакопичувачах
 6. Екологічність електроопалення на теплонакопичувачах не виділяють диму та інших шкідливих речовин
 7. Теплонакопичувачі фактично не вимагають обслуговування
 8. Економія електроопалення на теплонакопичувачах до 50 % (фіз. особи)

Сертифікат на статичні теплонакопичувачі Anze та Діаграми - Графіки

Сертифікат на Статичний теплонакопичувач Anze

Розряд теплонакопичувача Anze

 Розряд теплонакопичувача Anze

Внутрішня температура теплонакопичавача Anze

Внутрішня температура теплонакопичавача Anze

Енергопоспоживання теплонакопичавача Anze - Заряд

Енергопоспоживання теплонакопичавача Anze - Заряд

Зразок простих рішень з опалення приміщень тепловими накопичувачами Anze

Об’єкт юридичної особи загальною площею 100 м²
Тарифу для юридичної особи за ринковою ціною 1,75 грн/кВт
∙год (на момент розрахунку середня ціна на нічні години)
Загальна площа приміщення – 100 м²
Встановлена потужність тепло накопичувачів – 11,2 кВт
Вартість необхідного обладнання – 61 530 грн
Маємо 11,2 кВт х 5 годин х 30 діб х 1,75 грн/кВт∙год = 2940,0 грн/місяць
Витрати на опалення приміщень – 1327,2 грн/місяць
Об’єкт фізичної особи загальною площею 200 м²
Типовий проект опалення тепловими накопичувачами об’єкту з загальною площею 200 м² по Тарифу для фізичних осіб 1,68 грн/кВт
∙год
Загальна площа приміщення – 200 м²
Установлена потужність Теплових накопичувачів – 22,4 кВт
Вартість необхідного обладнання – 123 060 грн
Маємо (22,2 кВт х 5 годин х 30 діб х 1,68 грн/кВт∙год) / 0,5 коеф. ніч (двозонний облік) = 2 797,2 грн/місяць
Витрати на опалення приміщень – 2 797,2 грн/місяць

Розрахунок наведено для довідки, для приблизної оцінки вартості витрат на опалення.

Зразок теплоакумуляційного опалення оселі та аудиторії тепловими накопичувачами Anze

Сучасні теплонакопичувачі Anze статичні накопичувачі тепла для дому в інтер’єріСучасні теплонакопичувачі Anze статичні накопичувачі тепла для офісу в інтер’єрі

 
  Все выше приведенные материалы взяты из общедоступных источников. Если вы обнаружили опечатки или неточности, пожалуйста, уведомьте администрацию.
Отправить сообщение для: obogreem@obogreem.com.ua с вопросами и замечаниями об этом веб-узле.
© 2006 [*] [*] Создан 01.06.06 Дата изменения: 10.12.2021